رفتن به محتوای اصلی

مزایای استفاده از رنگ جوتن – بخش اول

مزایای استفاده از رنگ جوتن بخش اول:

بدلیل کثرت مزایای استفاده از رنگ جوتن توضیح ان در یک بخش نیمی گنجد به همین منظور مزایا رنگ جوتن را در دو بخش توضیح خواهیم داد. در ادمه نیز همراه ما باشید.

معرفی جوتن  : یک منو بصورت جداگانه در سایت ایجاد شود

از سایت جوتن پارس مطابق عکس ارسالی استفاده شود

مزایای استفاده از رنگ جوتن

مزایای استفاده از رنگ جوتن:

رنگ جوتن طی سالهای متمادی فعالیت خود توانسته رضایت مشتریان را به خود جلب کند و این به دلیل مزایایی است که رنگ جوتن در خود جای داده است. در این نوشتار سعی کردیم به برخی از مزایای استفاده از رنگ جوتن اشاره کنیم که عبارتند از:

1.از مهمترین مزیای رنگ جوتن می توان به تنوع رنگ، شرکت رنگ جوتن اشاره کرد که بالغ بر 16000 طیف رنگی را در طرح های مختلف تولید و عرضه می کند، که این طیف متناسب با سلیقه افراد مختلف می باشد می رنگ های جوتن برای مصرف در سازه های بتنی ، نما و داخل مجتمع های مسکونی و تجاری، ادارات ومراکز خرید و هتل ها و…. موارد دیگر مورد بهره برداری قرار دهید. شرکت یکتا پوشش آریانا که نمایندگی رنگ جوتن در تهران می باشد  نیز تمامی تنوع رنگ تولید شده را دارا می باشد.

2.استفاده از رنگ جوتن در  ایجاد مقاوم سازی سطح و همچنین جلوگیری در ایجاد ترک های سطحی موثر و مفید می باشد. استفاده از رنگ جوتن محیطی دلپذیر را برای شما فراهم می کند. اگر قصد خرید رنگ جوتن را دارید می توانید از طریق نمایندگی رسمی رنگ جوتن در تهران که شرکت یکتا پوشش آریانا می باشد اقدام نمایید. شاید برای شما نیز اتفاق افتاده که پس از رنگ آمیزی سطح مورد نظر ترک برداشته و این در نمای ساختمان تاثیر گذاشته است این در حالی است که رنگ جوتن با مقاومت و چسبندگی بالایی که دارد عملا تا حدودی از نمایان شدن ترک پس از رنگ آمیزی جلوگیری می کند.

3.رنگ جوتن با سابقه درخشان خود مانع جذب کلراید و دی اکسید کربن و همچنین روطوبت می شود. در یک تعریف ساده می توان گفت در برابر هر نوع آب هوایی مقاوم می باشد و چون کشور عزیزمان ایران چهار فصل می باشد شما در هر نقطه ای  می توانید از آن استفاده کنید. اگر قصد خرید رنگ جوتن را دارید با شرکت یکتا پوشش آریانا که نمایندگی رسمی رنگ جوتن در تهران می باشد تعامل داشته باشید. همچنین از مزیت عمده رنگ جوتن این است که در شرایط مختلف آب هوایی تغییر رنگ نمی دهد و ثبات رنگ دارد.

4.رنگ جوتن ضد قارچ ، مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش و ضد باکتری و موریانه می باشد. استفاده از رنگ مطمئن را با رنگی که توسط نمایندگی رسمی رنگ جوتن در تهران انجام می شود تجربه نمایید.

5.از مهترین مزایای استفاده از رنگ جوتن که برای خانم خیلی مهم است این که به دلیل مواد به کار رفته گرد و غبار را جذب نمی کند و خاصیت آنتی استاتیک دارد. عدم جذب گرد و غبار سبب می شود تا کیفیت آن کماکان ثابت باشد و درخشندگی روز اول را برای شما به همراه داشته باشد.

6.قابلیت شستشو  به دلیل خاصیت تنفس پذیری ای که دارد رنگ جوتن پس از رنگ آمیزی قابل شستشو را دارد. بی دلیل نیست که این رنگ طی سالهای مختلف مورد استقبال مردم قرار گرفته چنانکه در کشورهای مختلف کارخانه احداث و نمایندگی دایر نموده است. در ایران نیز نمایندگی رنگ جوتن در تهران شرکت پوشش آریانا می باشد که می تواند در زمینه خرید رنگ جوتن به شما مشاوره دهد.

7.رنگ جوتن قابلیت اجرا بر روی سقف خانه اداره محل کار ، دیوار، کف ، بام و … می باشد با استفاده از رنگ جویتن زیبایی را به ارمغان بیاورید.

در ادامه نیز با مزایای رنگ جوتن – بخش دوم همراه ما باشید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا